Navigace: Hlavní stránka » CZ

O nás

Již 28 let pro Vás vyrábíme produkty pouze z přírodních zdrojů, bez konzervačních látek, chemických barviv a chuťových regulátorů. Naší základní filozofií je, aby se výrobky dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě, proto při výrobě do našich produktů nepřidáváme přídatné látky a příměsi, které zlevňují produkty a nepřinášejí žádný užitek lidskému zdraví. Věříme, že si zasloužíte kvalitní produkty ze 100% přírodních zdrojů, které upevní vaše zdraví a psychickou pohodu.

Suroviny používané při výrobě pocházejí z tuzemska a výhradně ze států Evropské unie. Všechny naše produkty se vyrábí na území České republiky s českými pracovními silami. Kvalita surovin, průběh výrobního procesu a hotové výrobky podléhají kontrole dle platných právních norem.

TEREZIA COMPANY  vyvíjí, vyrábí a distribuuje 100 % přírodní zeleninové kořenící směsi VEGI, kde se nepoužívají konzervační látky, chemická barviva, chuťové regulátory ani přídatné látky nebo příměsi.

Přírodní ochucovací a kořenící směsi řady VEGI vyvinuté od roku 1991 neobsahují:

Třígenerační řada VEGI je určena pro všechny, kteří se starají o své zdraví:

VÝHODY řady VEGI:

 

Řada VEGI zaručí výtečnou chuť teplých a studených pokrmů v každém ročním období, a pomůže Vám je připravit RYCHLE, CHUTNĚ a ZDRAVĚ!

Naše společnost se také zabývá výrobou BIO zeleninových kořenicích směsí, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin ekologického zemědělství a jsou certifikovány společností KEZ. Tyto směsi jsou vhodné do teplé i studené kuchyně a pro všechny, kteří uznávají zdravou životosprávu.

Zabýváme se také výrobou doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin pro Vaše zdraví. Naše portfolio doplňků stravy se postará, abyste tělu doplňovali potřebné látky pro zdravý organizmus a byli v kondici. Vzhledem k našim dvou stěžejním surovinám - hlíva ústřičná a rakytník řešetlákový - jsou účinky našich doplňků stravy širokospektrální.

Více informací a celé naše portfolio doplňků stravy naleznete na našem e-shopu www.terezia.eu

Věříme, že naše přírodní produkty Vám upevní Vaše fyzické zdraví a psychickou pohodu.